Poetika – Portal Poetycki

Poezja, Wiersze, Proza, Piosenki

Subscribe to Poetika – Portal Poetycki
Technorati
del.icio.us
Sierpień-11-09

posted by Agnieszka
 1. Wydawnictwo AstrumWrocław, dn. 11.08.2009

  Temat: Wydaj się w książce – zaproszenie do współpracy z Wydawnictwem Astrum

  Aleksandra Otrębska
  Asystent – Redaktor serii wydawniczej http://www.wydaj-sie.pl
  071 328 19 22
  e-mail: o.otrebska.astrum@wp.pl

  Szanowni Państwo,

  wydawnictwo Astrum z okazji przyszłorocznych obchodów 20 lecia swego powstania (1990 – 2010), przygotowało dla swoich wiernych, a także nowych Czytelników szereg ciekawych inicjatyw promujących jego markę. Najważniejszą z nich jest MOŻLIWOŚĆ WYDANIA W NASZEJ OFICYNIE WŁASNEGO, NAPISANEGO PRZEZ SIEBIE WIERSZA, OPOWIADANIA, POWIEŚCI, PŁYTY AUDIO Z WŁASNYMI TEKSTAMI CZY NAWET KOMPOZYCJAMI MUZYCZNYMI. DLA AUTORÓW POWIEŚCI, KRYMINAŁÓW, ROMANSÓW, BAJEK DLA DZIECI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NAGRANIA SŁUCHOWISKA (NIE MYLIĆ Z CZYTANYM AUDIO BOOKIEM), A NAWET FILMU ANIMOWANEGO.

  Wiek autorów nie ma znaczenia, ważne by poprzez swoją twórczość mieli coś do powiedzenia Czytelnikowi. Tak więc treść utworu: jego wartość i jakość leżą po stronie Autora, natomiast wydawnictwo zapewnia przygotowanie redakcyjne, edytorskie. A po wydaniu książki także promocję autora i dystrybucję w sieci sprzedaży w całej Polsce.

  Utwory umieszczane w książce, przed ich publikacją będą oceniane, kierowane do solidnego opracowana redakcyjnego i wydane z dużą starannością edytorską.

  1.Tomik wierszy będzie blokiem książki o wymiarach 195mm na 195mm (kwadrat), oprawa broszurowa, stron ok. 104. Dotacja za jedną stronę z wierszem w wyżej wymienionej książce wynosi 100 zł. netto (ok. 110 zł. brutto – podatek ok. 10% od umowy autorskiej). Dodatkowo można też umieścić biogram (cena za jedną stronę podobnie jak za jedną stronę z wierszem wynosi 100 zł. netto).

  2.Opowiadania, powieści, inne materiały prozą będą wydane w książce formatu A5, oprawa broszurowa, stron 152. Dotacja – 10 stron opowiadania to kwota 400 zł. netto (440 zł. brutto – podatek ok. 10% od umowy autorskiej). Dodatkowo można też umieścić biogram (cena za jedną stronę podobnie jak za jedną stronę wynosi 100 zł. netto)

  3.Cała książka z tekstami jednego autora – parametry jak wyżej. Dotacja wynosi 4500 zł. netto (ok. 5000 zł. brutto).

  SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE ! WYDAJ-SIĘ !

  Szczegóły także na stronach wydawnictwa Astrum.
  http://www.wydawnictwo-astrum.pl
  http://www.wydaj-sie.pl

  Zapraszamy do odwiedzenia i zakupów w księgarni internetowej wydawnictwa Astrum http://www.wydawnictwo-astrum.pl a szczególnie do zapoznania się z tomikami poetyckimi Lecha Tkaczyka wydawanymi wraz z płytą muzyczną (poezją śpiewaną) w urodzie i koncepcji serii Wydaj się w książce.

  Prezes Wydawnictwa Astrum
  Lech Tkaczyk

Tags:

Add A Comment